Search
Close this search box.

Služby

Zpracování umělého kamene

Trvalou hodnotu a luxus reprezentuje v interiérech i exteriérech kámen.

Nabízíme zakázkovou výrobu a zpracování produktů z umělého kamene HI-MACS®, Corian®, Avonite®, Staron® a Hanex.

HI-MACS® je vynikající pevný povrchový materiál. Jemná kompozice akrylu, minerálů a přírodních pigmentů, které dohromady vytvářejí hladký, neporézní, tepelně tvarovatelný a vizuálně bezešvý povrch. Materiál splňuje nejvyšší standardy kvality ve všech aspektech: materiálové vlastnosti, výroba, funkčnost a hygiena.

Corian® je díky svým vlastnostem, jako je například 3D tvarování za tepla, značné škále barev, trvanlivosti a estetice, perfektní pro kreativní design a zpracování. Corian® dodržuje vysoké standardy požadované pro hygienu, je často používán nemocnicích, restauracích, koupelnách a kuchyních.

Avonite® je speciální směs polyesteru nebo akrylátových pryskyřic a minerálních plniv. Vyznačuje se vyjimečnou vlastností povrchu beze spár, živostí barev.

Staron® je směs přírodních minerálů, PMMA a pigmentů v deskové formě, která je opracovatelná truhlářskou technologií. Staron® je trvalý, neporézní, hygienický, variabilní a ohýbatelný materiál, který je opravitelný a především jej lze spojovat bezespárovou technologií.

Hanex je kompozitním, povrchový materiálem, který je vyroben z přírodních materiálů. Přibližně ze 75% drceného bauxitu a jako pojivo slouží látky na bázi akrylátových pryskyřic. Hanex je pevný, homogenní a  masivní materiál s rovnoměrnou barvou a texturou v celém průřezu.

 

Chcete realizovat váš projekt

Napište nám

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese info@effcz.eu