O společnosti

Naším hlavním cílem od počátku bylo a je tvořit vysoký evropský standard v oblasti interiérových řešení. Důraz klademe zejména na ekologii výroby, bezpečnost našich zaměstnanců a permanentní rozvoj lidských zdrojů. Jsme oporou investorů, ale i architektů a designérů.

Vytváříme přirozené, pohodlné a krásné interiéry. Stojíme u zrodu vaší vize, rozvoje projektu i úspěšné realizace.

0
m2 výrobních prostor
0
let jsme garantem kvality
0
dokončených projektů
0
dní v pohotovosti

Našim cílem je vytvářet přirozenost, pohodlí a krásu

Společnost EFF, s r. o. vznikla v roce 2000 a v roce 2004 otevřela první závod na výrobu atypického nábytku v Uherském Brodě. V roce 2006 společnost EFF,spol. s r. o. založila dceřinou společnost EEM, s r. o. zabývající se výrobou a montáží zámečnických výrobků z ušlechtilých ocelí pro potřebu interiérů a bankovní techniky.

Požadavky ruských bankovních institutů v roce 2008 přiměly EFF k dalšímu rozvoji výroby. Výrobní hala o rozloze 800 m² je vybavena moderní a výkonnou technologií. V roce 2011 se EFF stala majoritním vlastníkem výrobního závodu Europeum Koncept v Kalužské oblasti, ve městě Taruza. Společnost Europeum Koncept se specializuje na výrobu bankovního nábytku z laminovaných povrchů a umělých pryskyřic. V roce 2011 tato společnost obdržela certifikát dodavatele nábytku pro jeden z největších bankovních domů v Rusku, a to Sberbank. Kromě bankovního nábytku se dále specializuje na výrobu hotelového a restauračního nábytku.

Společnost EFF v krátkodobém horizontu plánuje nové investice do přípravy výroby, které budou v první etapě využity pro inovaci softwarových technologií pro modelování ve 2D a 3D. Nadále se bude ucházet o spolupráci s významnými architektonickými studii, architekty a lídry v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních interiérů ve střední a východní Evropě. Cíl zůstává stejný – EFF chce vytvářet přirozenost, pohodlí a krásu.

 

 

 

Historie a profil společnosti

Společnost EFF, s r. o. je silný a zkušený partner, který staví na historii a získal prestiž na základě kvalitních služeb pro zákazníky především v České republice, na Slovensku a v Rusku.


Naše identita vyrůstá z regionu, kde se znalost dřeva jako materiálu a způsobu jeho opracování dědí z otců na syny po několik generací. V čistých lesích Bílých Karpat roste surovina, kterou přetváříme vaše domy na příjemná a vlídná místa.

Historie nábytkářské výroby v areálu Lidové tvorby v Uherském Brodě sahá do padesátých letech minulého století. Dřevozpracující družstvo založilo tehdy moderní nábytkářskou sekci. V roce 2000 společnost EFF s úctou k tradici zahájila na tomtéž místě výrobu atypického nábytku v evropském standardu. EFF zcela od základu inovovala výrobní zázemí a zavedla technologie šetrné k životnímu prostředí.

Symbióza klasického a poctivého řemesla v propojení s nejmodernější technologií a tvůrčí invencí zajišťuje EFF vysokou konkurenceschopnost na tuzemském i zahraničním trhu.

Společnost EFF dokázala v krátké době získat prestižní zakázky jak v České republice a na Slovensku, tak v Rusku. Naši klientelu tvoří významné bankovní domy, finanční instituce, mezinárodní společnosti a vládní organizace. Projektanti EFF úzce spolupracují s prvotřídními architekty a designéry. Nábytkářská sekce se zabývá malosériovou i velkosériovou výrobou atypického nábytku s vysokými nároky na kvalitu a zpracování. Oddělení kovovýroby se stalo významným dodavatelem bankovní techniky pro ruské bankovní domy.

Vlastní výrobní hala

Vyrostli jsme z řemeslné tradice našeho regionu. Více než šedesát let historie společně s nejmodernějšími technologiemi nás řadí na špičku evropské produkce. Jsme pevně zakotveni v regionu, který je známý kvalitní dřevěnou surovinou a řemeslo se zde dědí z otců na syny po několik generací. Výroba probíhá v areálu ve vlastních výrobních halách.

Náš tým

Máme zkušený tým, který je schopen řešit celý projekt od začátku do úspěšného konce. Soustředíme se na detaily, individuální přístup, funkčnost a kvalitu. Naše otevřenost při spolupráci s architekty a designéry garantuje originální a kvalitní výsledek.

 

Výroba nábytku

Aktuálně volné pozice

Konstruktér výrobních výkresů

Zpracovávání výkresové dokumentace

Požadavky

Znalost kreslících programů dwg, případně Topsolid, Solidworks

Praxe v oboru tvorby interiérů – znalost používaných truhlářských materiálů

Truhlář

Výroba atypického nábytku

    Požadavky

Praxe v oboru truhlář/nábytkář

Orientace v technických výrobních výkresech, zručnost – pečlivost

Máte dotaz nebo u nás chcete pracovat?

Napište nám

Kontaktujte nás